آیا یوگا به شما در از دست دادن وزن کمک می کند؟

ricanpoe:

image

از کارشناسان می خواهد که به سوالات مربوط به سلامت شما پاسخ دهند.

این هفته ما از محققان ورزش و متخصصان تغذیه پرسیدیم آیا یوگا به کاهش وزن کمک می کند؟

بث A. لوئیس، دانشیار دانشکده سینسیولوژی دانشگاه مینه سوتا در مینیاپولیس

 یوگا در خانه

“تمرین منظم یوگا می تواند کاهش وزن را تحت تاثیر قرار دهد، اما نه در معنای” سنتی “این که چگونه فعالیت بدنی را به کاهش وزن پیوند می دهیم. به طور معمول، کاهش وزن هنگامی اتفاق می افتد که مصرف کالری افراد (یعنی غذا و نوشیدنی مصرف شود) کمتر از کالری آنها است هزینه (به عنوان مثال، انرژی تمام روز مصرف می شود و بیشتر در طول ورزش صرف می شود).

Keep reading

ic_web Created with Sketch. bratty-aphrodite
ic_visibility Created with Sketch. 81 notes
کدام یک از انواع پکیج ایران رادیاتور را بخریم؟

markazforoosh:

با توجه به تعدد محصولات در بازار و تنوع بالای محصولات پکیج ایران رادیاتور، اگر قصد خرید یا آشنایی با پکیج را داشته باشید، به احتمال زیاد دچار سردرگمی خواهید شد. کمااینکه بازار لوازم گرمایشی مانند اسمارت فون ها یا لپ تاپ ها نیستند که هر فردی، حداقل اطلاعاتی درباره آن داشته باشد یا منابع زیادی برای بررسی در اختیار شخص باشد. برای کمک به انتخابی درست و حساب شده، به معرفی انواع پکیج ایران رادیاتور می پردازیم.

چند نکته در انتخاب انواع پکیج ایران رادیاتور

  • اول اینکه باید بدانید پکیج ایران رادیاتور در دو دسته پکیج زمینی ایران رادیاتور و پکیج دیواری ایران رادیاتور تقسیم بندی می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. به عنوان مثال تفاوت پکیج زمینی ایران رادیاتور نسبت به پکیج دیواری ایران رادیاتور به این منوال است که پکیج زمینی معمولا توسط مشتریان ویلاها و ساختمان های چند طبقه بسته به حجم پکیج مورد استفاده قرار میگیرد و بیشتر در مکان هایی نصب می گردد که نیاز به حجم بیشتر مخزن است و امکان گرمایش با پکیج دیواری نیست. پکیج های زمینی اغلب دارای مخزن چدنی یا استیل آب هستند در حالی که پکیج دیواری از مبدل گرمایشی استفاده می کند و ظرفیت حرارتی آنها به ترتیب برای پکیج زمینی بین 28 تا 150 کیلو وات و برای پکیج دیواری 18 تا 32 کیلو وات است. به همین دلیل پکیج های دیواری برای استفاده یک واحد مناسب هستند در صورتی که پکیج زمینی توان گرمایش چندین واحد در یک آپارتمان را دارد، البته که ابعاد پکیج دیواری ایران رادیاتور نسبت به پکیج زمینی ایران رادیاتورکوچک تر است.

نوع سوخت مصرفي، پکيج های ديواري مورد استفاده در کل دنیا، در کل در سه نوع سوخت مصرفي تفکيک می شوند: پکيج گاز سوز، پکيج گازوييل سوز و پکيج برقي، نوع سوخت مصرفي ميتواند بسته به نوع پکيج صرفا يک نوع نباشد. پکيج گاز سوز و برقي در نوع ديواري و زميني فضاي کمي اشغال ميکنند و کم صدا تر هستند. پکيج گازوييل سوز براي نصب در موتورخانه ها يا انباري ها مناسب می باشند.

  • موقعيت نصب دستگاه (ديواري يا زميني)
 
  • توان گرمايشي بر حسب Kcal مثلا 24000، 28000 يا 36000
  • نوع سيستم (تک مبدل گرمايشي يا دو مبدل گرمايشي) سيستم تک مبدل در پکیج ایران رادیاتور، تنها داراي يک مبدل براي گرمايش آب است و همان تک مبدل وظیفه تامین آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژها را بر عهده دارد. در هر دو مدل از پکیج دیواری ایران رادیاتور، الویت اول در گرم کردن آب گرم مصرفی است. اما پکیج های ایران رادیاتور دو مبدله علاوه بر مبدل براي گرم کردن آب گرم مورد نیاز رادیاتورها، يک مبدل صفحه اي هم دارد. مبدل شعله ای برای گرم کردن محیط استفاده می شود و مبدل صفحه ای برای تامین آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار می¬گیرد. از مزاياي پکيج دو مبدل توليد آب گرم مصرفي يکنواخت و از مزاياي پکيج آب گرم تک مبدل، استهلاک کمتر دستگاه است.
انتخاب انواع پکیج ایران رادیاتور

خلاصه ای از انواع پکیج ایران رادیاتور

پکیج های گاز سوز تک مبدله ایران رادیاتور با حرف B شناسایی میشوند و مدل هایی که نام E،M،L،K را دارند مدلهای گاز سوز دو مبدله هستند، مدل های L دارای منبع انبساط بزرگتری نسبت به سایرین هستند. مدل های E و M پکیج دیواری ایران رادیاتور دارای سیستم کارکرد یکسانی هستند و فقط ظاهر متفاوتی دارند، مدلهای L و K مجهز به عیب یاب دیجیتال هستند. دستگاه های بدون فن حروف اختصاری CF را یدک میکشند و FF به معنی وجود دودکش دوجداره فن دار است. نکته مهم برای انتخاب و خرید پکیج ایران رادیاتور، توجه به همین موارد در مدل های مختلف است تا بتوانید دستگاه مناسب منزل خود را شناسایی کنید.

انواع مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور

مدل های سری B

همانطور که قبلا هم گفته شد مدل های سری B پکیج های دیواری ایران رادیاتور از سیستم تک مبدله گرمایشی استفاده میکنند و هزینه نهایی برای خرید دستگاه را کاهش میدهند، کمااینکه مدل های تک مبدله به علت وجود یک پمپ کمتر، استهلاک کمتری دارند. از انواع این مدل ها :

پکیج 24000 ایران رادیاتور BM 24CF

گرمایش اسمی دستگاه 24000 Kcal است، سری B تک مبدله است و CF یعنی دستگاه پکیج بدون فن کار میکند. بدون فن بودن دستگاه برای خانواده ها، از جهاتی خبر خوبی است چرا که مدل های فن دار معمولا هنگام کار، صدای نسبتا زیادی تولید میکنند که ممکن است آزار دهنده باشد بنابراین بدون فن بودن این مدل از پکیج ایران رادیاتور میتواند در برخی موارد، مزیتی برای خانواده ها تلقی شود.

– مشخصات فنی دستگاه شامل: برچسب انرژی B و راندمان حرارتی 90 درصدی، حداکثر دمای آب گرم برای گرمایش 80 تا 85 درجه و برای مصرف 60 درجه، عدم پشتیبانی از عیب یاب دیجیتال، عدم وجود فن خروجی دود و عدم قابلیت برنامه ریزی، گرمایش اسمی دستگاه 24000 Kcal، توان خروجی 24 kw ، ظرفیت حرارتی 20640 kcal/h ( این اعداد در محاسبه حجم مورد نیاز بر حسب استفاده و متراژ کاربرد دارد ) نوع برق مصرفی تک فاز 220 ولت می باشد، حداقل فشار آّب سرد ورودی 0.5 Bar و ظرفیت منبع انبساط 6 لیتر می باشد، وزن دستگاه حدود 28 کیلوگرم است و ابعاد پکیج دیواری ایران رادیاتور BM 24CF در 400×720×340 میلی متر خلاصه می شود.
– ویژگی های دستگاه : محفظه احتراق بسته، کنترل ایمنی حداکثر و حداقل فشار آّب، سیستم ضد یخ زدگی، راندمان حرارتی بالا، دارای پرشر سوییچ هوا برای جلوگیری از انسداد لوله ها، تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار

پکیج 24000 ایران رادیاتور BM 24FF 

این مدل از لحاظ ویژگی و مشخصات فنی مشابه مدل BM 24CF است با این تفاوت که این دستگاه از فن خروجی هوا بهره می برد، حروف اختصاری FF گویای همین موضوع است. تنها تفاوت جزیی این مدل با مدل پکیج بدون فن، در وزن دستگاه است که از 28 به حدود 30 کیلوگرم رسیده است. قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل فن دار، نسبت به مدل بدون فن بیشتر است و شما باید هزینه بیشتری بابت خرید پکیج ایران رادیاتور فن دار بپردازید.

مدل های مختلف انواع پکیج ایران رادیاتور

مدل های سری L

مدل های سری L پکیج ایران رادیاتور به ترتیب شامل مدل های 36000 L36FF، 24000 L24FF، 24000 L24CF، 28000 L28FF و 28000 L28CF می باشد. مدل های سری L همگی دو مبدله ( مبدل حرارتی شعله ای و صفحه ای ) هستند، از ویژگی های این مدل ها منبع انبساط بزرگتر و نمایشگر دیجیتال است. در میان پکیج های این مدل، مدل های L24CF و L28CF در محدوده تولید قرار ندارند یا به عبارتی توقف تولید شده اند و به راحتی در بازار قابل دسترس نیستند. این دو مدل بدون فن هستند. – ویژگی های بارز مدل های سری L پکیج دیواری ایران رادیاتور محفظه احتراق بسته، سیستم کنترل دیجیتال، مجهز به عیب یاب هوشمند، سیستم ضد یخ زدگی، راندمان حرارتی بالا حدود 90 درصد، دارای پرشر سوییچ هوا برای جلوگیری از انسداد لوله ها، مجهز به فن برای رساندن هوای مورد نیاز به دستگاه، تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار، سیستم کنترل حداکثر و حداقل فشار

پکیج 36000 ایران رادیاتور L36FF

این دستگاه دو مبدل فن دار با برچسب انرژی B تولید شده است. دستگاه غیر از قابلیت برنامه ریزی، دو ویژگی عیب یاب دیجیتال و فن خروج دود را دارا می باشد. این دستگاه برای متراژ هایی بین 180 تا 250 متر مربعی، بسته به نوع عایق بندی حرارتی ساختمان و شرایط آب و هوایی، می¬تواند مناسب باشد.

– مشخصات فنی دستگاه شامل : گرمایش اسمی دستگاه معادل 36000 Kcal، توان حرارتی دستگاه 36 kw و ظرفیت حرارتی معادل 30960 Kcal/h، حداکثر دما برای آب گرم رادیاتور گرمایشی و آب گرم مصرفی به ترتیب 85 و 60 درجه، 12 لیتر ظرفیت منبع انبساط، برق مصرفی تک فاز 220 ولت، حداقل فشار آب سرد ورودی 0.5 Bar، وزن دستگاه در ابعاد 450×763×350 حدودا به 42 کیلوگرم می رسد. این دستگاه بیشتر مناسب مکان هایی با متراژ بالاست، با توجه به دو مبدله بودن دستگاه نسبت به سری B، نوسان کم تری در تولید آب گرم مصرفی دیده می¬شود. با توجه به راندمان بالای پکیج دیواری L36FF ایران رادیاتور صرفه جویی مناسبی در مصرف سوخت برای تامین آب گرم انجام می شود و هدر رفت نهایی کاهش می یابد.
از ویژگی های بارز تمام مدل های پکیج ایران رادیاتور وجود سیستم ضد یخ است. قیمت پکیج ایران رادیاتور مدل L36FF نسبت به امکانات و ظرفیت دستگاه در مقایسته با مدل های خارجی بسیار رقابتی است. مدل بدون فن این پکیج موجود نیست.

پکیج 24000 ایران رادیاتور L24FF

همانطور که میدانید حرف FF به معنی فن دار بودن دستگاه است. تفاوت های این دستگاه با مدل CF آن، در وجود فن جهت خروج دود است. این مدل مانند تمام مدل های دیگر سری L، ویژگی های بارز این مدل را دارا می¬باشد اما در ابعاد و ظرفیتی متفاوت تولید شده است.

– مشخصات فنی دستگاه شامل : فن خروج دود و عیب یاب دیجیتال، برچسب انرژی B، گرمایش اسمی 24000 Kcal، توان خروجی 24 وات و ظرفیت حرارتی 20640 kcal/h، همانند دیگر مدل ها حداکثر دمای گرمایشی و مصرفی به ترتیب 85 و 60 درجه سانتی گراد، ظرفیت منبع انبساط 8 لیتری درکنار حداکثر فشار آب سرد ورودی 0.5 بار، نوع برق مصرفی تک فاز 220 V، دستگاه وزن 37 کیلوگرمی در ابعاد معادل 450×763×350 را دارد.
همانطور که می بینید ویژگی های پکیج ایران رادیاتور، در یک رده از مدل ها بسیار به هم نزدیک هستند بنابراین چیزی که افراد درهنگام خرید باید مد نظر قرار دهند نوع مبدل دستگاه، فن دار یا بدون فن بودن دستگاه و محاسبه حجم و ظرفیت مورد نیاز است، در مرحله بعد اولیت به امکانات و ویژگی های دستگاه می رسد. این مدل با مدل L24CF تفاوتی ندارد تنها وجه تمایز آنها وزن کمتر مدل CF به علت نبود فن است.

مدل 28000 ایران رادیاتور L28FF

اخرین مدل این سری است که تمام ویژگی ها و مشخصات مدل های سری L را در مشخصات فنی و ویژگی ها داراست. از دیگر ویژگی های این مدل وزن 38 kg دستگاه در ابعاد 450×350×768 است. که گرمایش اسمی 28000 Kcal در کنار توان 28 kw و ظرفیت حرارتی 24080 kcal/h را ارائه میدهد. همانند دیگر مدل ها تفاوت این مدل با نسخه بدون فن در وزن 34 kg است.

سری L28FF پکیج ایران رادیاتور مناسب افرادی است که به دستگاهی برای متراژی بالاتر از 100 مترمربع نیاز دارند و به ویژگی ها و امکانات دستگاه بیش از پیش اهمیت میدهند، یکی از این ویژگی های بارز عدم نواسانات گرمایش آب است که به لطف دو مبدله بودن این سری، این نقص پوشش می یابد.

کدام پکیج ایران رادیاتور را بخریم

مدل های سری E پکیج ایران رادیاتور

این سری از مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور همگی دو مبدله هستند. این سری از مدل ها مانند سری L و K دارای نمایشگر دیجیتال نیستند. از لحاظ کارایی و کارکرد شباهت زیادی به مدل های سری M ایران رادیاتور دارند و تنها تفاوت این دو مدل در ظاهر آنهاست. مدل های سری E نیز مانند تمام مدل های ایران رادیاتور دارای سیستم ضد یخ می باشد. اکثر ویژگی های بارزی که برای سری L و B گفته شد در مورد سری E نیز صادق است و تنها به موارد اضافه بر قبل یا تفاوت ها اشاره میکنیم. از مدل های سری E ایران رادیاتور شامل :

مدل 28000 ایران رادیاتور ES28FF

این مدل آنالوگ و گرمایشی است، برچسب انرژی B دارد، فاقد عیب یاب دیجیتال و برنامه ریز، گرمایش اسمی 28000Kcal، توان خروجی 28 kw، ظرفیت حرارتی 24080Kcal/h، بقیه موارد فنی دستگاه مانند مدل های قبل است پس از گفتن اضافات پرهیز میکنیم. ابعاد دستگاه معادل 440×850×380 است و وزنی معادل 41kg دارد. این دستگاه برای فضاهایی با متراژ بالا مناسب است ولی در عین حال قیمت پایینی نسبت به دیگر مدل های پکیج ایران رادیاتور دارد.

مدل 24000 پکیج ایران رادیاتور E24CF

این مدل پکیج ایران رادیاتور سری E به غیر از حجم و ظرفیت، تفاوت زیادی با مدل قبل ندارد جز چند مورد شامل ابعاد و وزن و بدون فن بودن دستگاه، گرمایش اسمی دستگاه 24000kcal، توان خروجی 24kw و ظرفیت حرارتی 20640kcal/h است. وزن دستگاه معادل 38 کیلوگرم در ابعاد 440×850×380 است. این دستگاه مناسب برای متراژ های متوسط با هزینه کمتر است. دو مبدله بودن دستگاه نیاز به آب گرم مصرفی را به شکل مطبوعی پوشش می دهد.

مدل 24000 ایران رادیاتور E24FF

حروف اختصاری FF به معنی وجود فن خروج دود در این دستگاه پکیج ایران رادیاتور است. ابعاد دستگاه 440×850×380 است و وزن دستگاه معادل 40kg گرم است. وجود منبع انبساط 8 لیتری در کنار توان گرمایشی 24000 kcal ارزش خرید خوبی به این دستگاه داده است. نسبت به دیگر مدل های پکیج ایران رادیاتور، دستگاه های سری E نماد سادگی و کارایی هستند درحالی که تمامی امکانات اساسی و ویژگی های بارز پکیج های ایران رادیاتور در آنها جاریست. راندمان بالای 90 درصدی دستگاه از دیگر وجوه مثبت پکیج ایران رادیاتور است.

انتخاب بهترین مدل پکیج ایران رادیاتور
ic_web Created with Sketch. bratty-aphrodite
ic_visibility Created with Sketch. 28 notes
چگونه شخصیت محکمی داشته باشیم

prue-and-lana:

در زندگی این موضوع که بتوانیم خودمان را درک کنیم، هسته هر شخصیت است. این ۵ روش به شما کمک می‌کند تا بدانیم چگونه شخصیت محکمی داشته باشیم:

شناخت خود
شناخت نقاط ضعف و قدرت خودمان، آن‌طور که به نظر می‌رسد ساده نیست. برای اینکه عیب‌ها و خوبی‌های خود را بشناسیم باید به خودمان سفری کنیم. اگر بتوانیم این کار را خوب اداره کنیم، می‌توانیم احساسات خود را طوری مدیریت کنیم که به ما انرژی و جهت بدهد.

تحقیقات نشان دادند فقط ۲۰ درصد موفقیت به خاطر IQ است و بیشتر به خاطر حالات روحی است. اگر از حالات روحی خود اطلاعی نداشته باشیم، آن‌ها ما را کنترل می‌کنند.

خودآگاهی یعنی بتوانیم احساساتمان را به‌دقت بخوانیم. در این صورت می‌توانیم نگرش و حالات مخرب درون خود را مدیریت و تنظیم کنیم. تسلط بر حالات خود برای تسلط بر شخصیت خودمان ضروری است.

خودباوری
ما می‌دانیم غیبت کردن و شایعه‌پراکنی کار درستی نیست. خودباوری یعنی بتوانیم بر موضوعاتی که می‌خواهیم تمرکز کنیم.

اگر دیگران راجع به موضوع دیگری صحبت کنند، می‌توانیم از آن‌ها دوری‌کنیم. راحت باعث تخریب خودمان می‌شود. به‌جای اینکه به افراد و شرایط اجازه دهیم برای ما تصمیم بگیرند روی چه چیزی تمرکز کنیم، خودمان باید انتخاب کنیم.

نگرش‌هایی که باعث ضعف شخصیت شما می‌شوند؛ شما خوب نیستید ….. ناتوان …. معمولی … کم‌ارزش …

نگرش‌هایی که درست هستند؛ پرقدرت … هدفمند … توانا … بااستعداد ….. شما باید با صداهای سمی مقابله کنید.

خودمان را باور کنیم به‌جای اینکه شخصیت خودمان را تخریب کنیم.

خود انگیزشی
اگر شما دنبال دیگران برای ایجاد انگیزه هستید، آن‌ها از این کار دوری می‌کنند. همیشه بهترین کار همان است که خودتان انجام می‌دهید. بعضی روزها بهتر از روزهای دیگر است، ولی هرروز برای شما بهترین است.

انگیزه دلیل کارهایی است که انجام می‌دهیم و نمی‌دهیم.

انگیزه باعث افزایش بهره‌وری و تعهد فردی می‌شود. می‌دانید چگونه سخت تلاش کنید و برنامه‌ریزی کنید.

متمایز کردن خود
بدانید به کجا می‌رسید و دیگران از کجا شروع می‌کنند که کلید اصلی برای یک زندگی سالم است. شما می‏دانید وقتی مردم به هم می‌رسند احساسات مختلفی بین آن‌ها به وجود می‌آید.

مثلاً بعضی به یکدیگر غبطه می‌خورند و باعث قطع ارتباط و از بین رفتن حلقه‌های ارتباطات می‌شود که کلید یادگیری است. تکرار این کار باعث بی‌نظمی می‌شود و حس سرزنش، گناه و قربانی شدن را داشته باشیم.

وقتی خودمان را از دیگران متمایز می‌کنیم، مسئولیت اینکه چه کسی هستیم و کجا هستیم را می‌پذیریم. مسئولیت یعنی توانایی جواب دادن ما. مهارت قوی که انتخاب و آزادی عمل ما را زیاد می‌کند. ما را در قبال واکنش و کارهای دیگران مقاوم می‌کند.

http://bit.ly/2MeB6h3

ic_web Created with Sketch. bratty-aphrodite
ic_visibility Created with Sketch. 1 notes

quintessenceghoul:

مدل های سری کا پکیج ایران رادیاتور


از تولیدات پکیج ایران رادیاتور این مزیت وجود دارد و مصرف کنندگان و تکنسین های تعمیر به راحتی میتوانند مشکلات به وجود آمده در دستگاه را متوجه شوند و دیگر زمان زیادی را صرف گشتن و پیدا کردن مشکل صرف نمیکنند. این مزیت در بیشتر محصولات ایران رادیاتور وجود دارد. در این بخش با کدهای دستوری بعضی کدهای دستوری دیجیتال آشنای میشویم، این کدها در نمایشگر های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور نشان داده میشود.

کدهایی دستوری عیب یابی در مدل های دیجیتال پکیج ایران رادیاتور سری K :

AF: سیستم ضد یخ زدگی

E1: پرشر سوییچ آب پکیج دیواری در وضعیت قطع میباشد (مدار آن باز است)

E2: عیب یابی شعله (یون) حین کار

E8: ترموسات حدی 105 درجه عمل کرده است (قطع است)

E10: نشت دود به محیط (ترموسات دودکش قطع است)

E99.E30.E12: برد الکترونیک معیوب است

E31: ترمستور مدار شوفاژ مشکل دارد (اتصال کوتاه کرده است)

E32: ترمستور مدار شوفاژ مشکل دارد (مدار آن باز است)

E41: ترمستور آب گرم مصرفی مشکل دارد (اتصال کوتاه کرده است)

E42: ترمستور آب گرم مصرفی اشکال دارد (مدار آن باز است)

E50: فن خاموش است اما پرشر سوییچ هوا در وضعیت وصل میباشد

E51: فن روشن است اما پرشر سوییچ هوا در وضعیت وصل می باشد

E81: ترموسات حدی 105 درجه کرده است ولی دمای اندازه گیری شده توسط ترمستور عادی است

E91: نوسان ولتاژ برق (بیشتر از 260 ولت و کمتر از 160 ولت)

این کدها برای پیدا کردن عیب های احتمالی در پکیج ایران رادیاتور کاربرد دارند و بعضا به عنوان گزارش عملکرد دستگاه نیز به در نمایشگر دیجیتال پکیج دیواری ایران رادیاتور به نمایش در میایند و همیشه به معنی وجود مشکل نیستند.

http://bit.ly/2uNslzQ

ic_web Created with Sketch. quintessenceghoul
ic_visibility Created with Sketch. 135 notes
درباره پکیج دیواری بوتان

glossmodel:

مهمترین نکاتی که

درباره دودکش پکيج

لازم است رعایت کنید:

1. هر ساختمان باید یک دودکش مستقل داشته باشد و فقط دود همان پکیج داخل دودکش جریان داشته باشد!

2. قطر لوله دودکش پکیج نمی تواند کمتر از 15 سانتی متر باشد!

3. کمترین ارتفاعی که دودکش یک پکیج میتواند داشته باشد 4 متر ارتفاع است و اگر امکان پذیر باشد که تا پشت بام ادامه یابد خیلی بهتراست.

اگر داخل خونه شما دودکش تعبیه نشده باشد یعنی هیچ جایی برای دودکش دیده نشده باشد، تنها راهش استفاده از پکیج فن دار است.

4. سنسور دودکش یه وسیله خیلی مهم در پکیج است که ایمنی پکیج را تامین میکند, پس باید خیلی خیلی مواظب باشید که به هیچ وجه سنسور پکیج منزلتان خراب نشود یا حتی به صورت موقت هم قطع نشود!

دودکش دوجداره، کارکردش به این صورت است که دارای دوقسمت می باشد,  یه قسمت دود رو به بیرون هدایت می کند و یه قسمتش هم اکسیژن رو به داخل میکشد.

پس به هیچ وجه نمیشود سر دودکش دو جداره پکیج رو توی لوله دودکش اصلی کرد!

5. از لوله و اتصالاتی داخل دودکش استفاده کنید که دودبند باشه و نگذارد دود به داخل منزل وارد شود.

کلیک  کنید

ic_web Created with Sketch. bratty-aphrodite
ic_visibility Created with Sketch. 13 notes